Odwrócona kartkówka opowieść wigilijna

Pobierz

a) Że jeśli Scrooge nie odwiedzi siostry, ona umrze b) Że wkrótce ktoś go zabije c) Nic nie powiedział 6) Ile lat miał Scrooge?. aga_zuraw_64002.pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc (22 KB) pytania z kartkówki Romeo i Julia.doc (22 KB) pytania z kartkówki Hobbita.doc (29 KB)Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. odpowiedź: "Opowieść wigilijna" to opowieść (coś krótszego od powieści, ale dłuższego od noweli czy opowiadania).. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opowiadania 6 Szukaj Dodaj Zaloguj Opowiesc wigilijna" - test trudny.. Pytania o najdrobniejsze szczegóły zabijają radość czytania, nie pozwalają skupić się na emocjach i przeżyciach wewnętrznych, które wyzwala kontakt z książką, a czynią z tego szlachetnego zajęcia rodzaj sportu.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd B Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. a) 3 b) 4 c) 7 d) 5 5) Kim był Fred?. Test składa się z 12 pytań.. a) 78 b) 94 c) Nie było podane w książce .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Opowieść wigilijna.. Część 2.. Kartkówka ze znajomości treści lektury Charles Dickens "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury..

kartkowka ze znajomosci lektury opowiesc wigilijna ...

opowiesc wigilijna kartkowka z tresci ( opowiesc_wigilijna_kartkowka_z_tresci.pdf ) .. "Opowiesc Wigilijna" opowiada o samotnym skapcu Scroogu, ktory jak kazde swieta Bozego Narodzenia mial zamiar spedzic w swym kantorze gdyz.kartkówka ze znajomości lektury opowieść wigilijna.pdf (22 KB) Pobierz.. Część 1.. Brakuje odpowiedzi.. Opowieść wigilijna20.Jak się zachował Fred gdy jego wuj wszedł do jego domu?. Przyjął go i zasiedli do klacji.. Rozwiąż test Powiązane z testem z Opowieści wigilijnejQuiz.. Odpowiesz na pytania o autora dzieła, jego głównych bohaterów i czas akcji, a my powiemy ci, czy warto jeszcze raz wrócić do lektury i uzupełnić braki.Opowieść Wigilijna - test ze znajomości lekturyTest zawiera 18 pytań.. To odwieczna prawda.. Kazał mu wyjść.. Przewiń.. Odsunął się od rodziny i w ogóle od ludzi.Odwrócona kartkówka Już jako uczennica snułam refleksje nad niesprawiedliwością wszelkich kartkówek z treści lektur.. a) Karol Dickens b) Karol Dikens c) Karl Dicknes d) Karlo Dikenso 2) Głównym bohaterem jest: a) Marley b) Bob c) Ebenezer d) Fred 3) "Opowieść Wigilijna" jest: a) Nowelą b) Opowiadaniem c) Wierszem d) Powieścią 4) Ile strofek (rozdziałów) ma opowiadanie?. Przypowiesc to utwor, w ktorym postacie i zdarzenia nie sa wazne ze wzgledu na swoje cechy jednostkowe, lecz sa przykladem uniwersalnych prawd, .1) Kto napisał "Opowieść Wigilijną"?.

"Opowieść wigilijna" pokazuje, że nie dają.

Pieniądze, którym Scrooge poświęcił całe swoje życie, nie uczyniły go człowiekiem szczęśliwym.. Powodzenia!. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. A. Fezziwig 1. pomocnik Scrooge'a B. Bob Cratchit 2. pierwszy pracodawca Scrooge'a C. Tim 3. siostrzeniec Scrooge'a D. Fred 4. niepełnosprawny chłopiec 9.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Aby sprawdzić swoją wiedzę na temat książki, zrób szczegółowy test.. Przekonaj się sam!Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. 21 Obserwuj autora.a) Bob Cratchit b) Jakub Marley c) Dolly Bantry 4) Jakie jedzenie było opisywane w książce?. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. odpowiedź: Akcja "Opowieści wigilijnej" toczy się w Anglii (kraj), w Londynie (miasto).. a) Pudding b) Indyk c) Barszcz z uszkami 5) Co powiedział trzeci duch?. Rozwiąż test!opowieść wigilijna kartkówka z treści.pdf (22 KB) Pobierz.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Część 3.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. W jakim kraju i mieście toczy się akcja "Opowieści wigilijnej"?. W powieści nie występuje: a) Fanny - siostra Scrooge'a,"Opowieść wigilijna" to lektura do 7 klasy szkoły podstawowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt