Napisz wypracowanie jak spędziłam wakacje

Pobierz

Łatwiej przyswajam informacje i idzie mi to bardzo szybko.. Wieczorem uczestniczyłam we mszy świętej, gdzie święciło się ogień i wodę.. Byłam tam z mamą tatą i bratem.. Pomóżcie !. Mój brat kompał się w morzu.Jak stary jest Bałtyk?. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Przez wakacyjny czas czytałam książki i spotykałam się z koleżankami Pierwszym miejscem gdzie wybraliśmy się był Licheń.. We have champaNapisz po hiszpańsku jak spędzisz swoje wakacje minimum 1strona w zeszycie.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. Byłam w Rzymie gdzie zwiedzałam mnóstwo nowych miejsc , poznałam także bardzo ciekawych ludzi , najbardziej .Napisz opowiadanie jak spędziłeś święta wielkanocne .. Tak więc jak widać z mojej rozprawki wakacje są bardzo potrzebne.Forum Pomoc językowa - Kto mi pomoze napisać krótkie wypracowanie na temat 'Jak spędziłam ferie'?. Po wakacjach wracam do normy.. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Zaprosiła mnie do swojej cioci, która mieszka na wsi nad morzem.. W Wielką Sobotę rano poszedłam poświęcić pokarmy.. To jedno z najmłodszych mórz na globie.. Okazało się pod koniec wakacji, że to nie była jedna a kilka wypraw.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Maja i Ania mają 16 lat..

Swoje wakacje spędziłam w górach.

PS.napisz wypracowanie jak spędziłeś wakacje .. roku pierwszy tydzień moich wakacji spędziłam u babci,a później wyjechałam do cioci która mieszka w Warszawie.Spędziłam tam 2 tygodnie.Poznałam bardzo dużo interesujących ludzi.Bardzo się z nimi polubiłam.Codziennie po obiedzie chodziliśmy na miasto aby trochę pozwiedzać.Pod .We wakacje wybrałam się razem z rodziną do babci na wieś.. Ma około 12 tysięcy lat.. Jeździłam do kina na ekscytujące filmy, rwałam owoce, a w sierpniu byłam także w górach Sudetach.. Pojechaliśmy w lipcu.. - w każdym akapicie musi być spójność tzn. jedno zdanie .Napisz list Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: szymonmatecki 17.4.2010 (15:17) zadanie z języka niemieckiego o planach na wakacje o które pytanie mnie Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: beti 27.4.2010 (16:37) Napisz wypracowanie o wiośnie.. Te wakacje były wspaniałe świetnie się na nich bawiłam.Spędziłam je bardzo aktywnie.. Za najlepszą propozycje dam najj.. Czytaliśmy wiele książek.. Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. Razem pojechałyśmy pociągiem do Trzesiącza.. Poznałam tam wiele innych osób w moim wieku, z którymi spędziłam miłe i pogodne chwile.Codziennie wieczorem wybieraliśmy się na spacer do pobliskiego lasu rozmawiając przy tym o wielu zabawnych rzeczach, co bardzo lubiłam.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Napisz wypracowanie która lektura Hobbit czy W pustyni i w puszczy bardziej ci sie podobała 2021-01-09 12:34:44 Napisz jaki jest związek tytułu z treścią utworu odwołaj się do symboliki darów trzech króli według O. Henryego dar trzech króli 2020-12-27 18:40:45Wakacje spędziłam na wsi, w Tłuszczu, w Niegowie i w Rykach..

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.

Pływałyśmy , chodziłyśmy po plaży a czas zabijałyśmy rozmowami .Wieczorami wspólne śpiewanie przy ognisku , jedzenie kiełbasek .Moje wakacje.. Na początku lipca do dziewiętnastego lipca siedziałam w domu.. Od tego czasu bywały nawet tysiąclecia, w których morze zamieniało się w jezioro, tracąc kontakt z oceanem.Mam napisać wypracowanie z niemieckiego .. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. Potem wróciłam do Krakowa.. Są wesołymi dziewczynami.. W niedzielę z moją rodziną usiedliśmy przy wielkanocnym .Forum Pomoc językowa - Czy ktoś mógłby mi pomóc napisać o spędzonym sylwestrze?. 2013-02-26 07:44:12Kryteria oceny TYTUŁ WSTĘP - Nawiązuje do tematu i wprowadzam do rozwinięcia (muszę użyć wyrazów z tematu) - Wprowadzić bohaterów, czas i miejsce wydarzeń ROZWINIĘCIE - nie pisze wszystkiego co wiem, wybieram tylko wiadomości na temat - rozwijam temat akapitami, a w każdym akapicie co najmniej trzy zdania rozwinięte.. Początek już mam ale nie wiem co dalej ; ( W tym roku moje wakacje spędziłam bardzo ciekawie.. Proszę przetłumaczcie mi ten tekst poniżej ( ale proszę nie w tłumaczu ) tylko możliwie jak najbardziej gramatycznie , Jestem w 3 gim i proszę mniej więcej na tym poziomie tłumaczyć ;p Moje wakacje były świetnie ..

Musze napisać prace "Jak spędziłam ferie " To jest na jutro !

Spędziłam u niej dwa tygodnie.. Dwudziestego lipca przyjechała do mnie ciocia, wujek i siostra - Paulina.W wakacje spędziłam w domu ale uważam, że nie były monotonne.. Pewnego dnia leżałam na plaży i się opalałam.. Byłam nad morzem , jeziorem Gardno z rodziną i moją przyjaciółką Anią , gdzie bawiłam się wyśmienicie .. Chodziłam na spacery i do kina.napisze po polsku jak to miałoby wyglądać ale nie chce żeby ktoś to wkleił i użył translatora .Oczywiście wypracowanie może ktoś napisać inaczej wedle swoje uznania .. Są nieziemsko śliczne.. Trochę po zwiedzałam ale również spotykałam się z przyjaciółmi poznając przy tym świetne osoby.Nowa Sól, 20.02.2006r.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. Czas ten wspominam naprawdę dobrze.. Zobaczyłam hutę szkła , widziałam, jak się robi szklane przedmioty - szklanki, kieliszki, słonie, koty itp.Mam wielki problem na jutro muszę napisać wypracowanie o mojej przygodzie na wakacjach proszę o pomoc :cry: Tekst do przetłumaczenia: Wakacje spędziłam nad morzem.. 2012-02-27 18:18:38 Pomożecie ?. nieregularnychnapisz opowiadanie twórcze jak spędziłam letnie wakacje byłam we.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Dla porównania - niedługo po tym, jak uformowało się morze, ludzie udomowili psa.. Było cudownie.Mam napisać jak spędziłem wakacje ma to być wypracowanie w którym odpowiada sie na pytania i na podstawie pytan pisze wypracowanie : Gdzie byles,z kim, gdzie sie zatrzymales, co robiles jaka byla pogoda i czy ci sie podobalo i dlaczego napisac opowiadanie na podstawie tych pytan po angielsku i to ma byc w past simple i 2 formy czas..

Zobaczyliśmy tam ...Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.

Tam mieszka jej ciocia.. Wyjechałam na te wakacje razem z rodziną i znajomymi .Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Dalszą część wakacji także spędziłam bardzo ciekawie.. Spakowałam się i tata odwiózł mnie do Dagmary.. Nawet rodzice nie sprzeciwiali się temu wyjazdowi, bo widzieli jak bardzo się cieszę.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 .Muszę napisać opowiadanie o tym jak spędziłam wakacje.. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Jak napisać kilka zdań na temat " jak spędziłam ferie zimowe? ". Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Wakacje w domu nie są takie złe, ale trochę nudne.. Codziennie chodziliśmy do lasu i opalaliśmy się.. Jeżeli już ktoś prosi o pomoc to niech od czasu do czasu wejdzie na forum i sprawdzi jak się sprawy mają, tymczasem większość chciałaby sie ograniczyć do poczekania na maila.Tłumaczenia dla hasła wypracowanie w Słowniku onlinepolsko » hiszpański PONS .W wakacje odsypiam ciężkie dni, kiedy siedziałam nad książkami do późna w nocy, a rano musiałam wstać na zajęcia.. Pieszo weszłam na Śnieżkę , najwyższy szczyt Karkonoszy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt