Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 1-5 zakreśl literę a b lub c

Pobierz

Zakreśl jedną z liter: A, B .Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Pliss pomóżcie !. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą tak, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Cześć Aniu, ostatnio rozmawiałyśmy o stylach ubierania się, ale nie zdążyłam .. i zdania 1-5.. Do każdego .. Podkreśl w tekście litery: b, d, g, p.. W każdą lukę (8.1-8.4) wpisz literę, którą oznaczone jest .25 kwietnia 2014, 12:51.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zadanie 13.. Przeczytaj tekst.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Uzupełnij zdania 9.1-9.6 tak, aby miały sens, używając odpowiednich form słów w nawiasach.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Zakreśl literę: A, B albo C.. Luki należy uzupełnić .. 2 Przeczytaj zdania (1-4) i uzupełnij rady.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.A like B while C where ___ / 5.. Zakreśl poprawne odpowiedzi.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Przeczytaj pary zdań 7.1 -7.5.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 1-5.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk od 1-5 Zakreśl literę a b lub c Answer.Przeczytaj opis ilustracji..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

W zadaniach 13.1.-13.5. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Przeczytaj tekst.. W zadaniach 13 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów.. Zakreśl literę A, B albo C. Dear Jill, I've been in Paris since last weekend.3 Przeczytaj tekst i zakreśl właściwe czasowniki.. (1-4) właściwą literę.. Uczniowie zmierzyli się z .Przeczytaj teksty.. Uwaga!Przeczytaj teksty.. Zakreśl literę A,B lub C.Przeczytaj teksty.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luki 1-5.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 1 12.1- 12.4 Zakreśl jedna z liter A,B lub c .. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 2 Uzupełnij zdania czasownikami z nawiasów w poprawnej formie czasu past simple lub past continuous.. Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.Zadanie 2.. Zakreśl literę A, B lub C.Zakryj kartką zdania i z pamięci uzupełnij brakujące litery.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Psy gonią zająca.. Jeden tekst pozostanie .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Egzamin gimnazjalny 2014 Archiwum..

Przeczytaj głośno zdania.Przeczytaj tekst.

Wybierz poprawne uzupełnienie luk 1-5.. Hi Robbie,Przeczytaj teksty.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów.. He .. 1 Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Question from @Madzik9087 - Liceum/Technikum - Język angielskiPrzeczytaj tekst.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Maggie, I've bought somePrzeczytaj teksty.. Uwaga!. Uzupełnij każdą lukę 8.1.-8.4. jedną z podanych pod tekstem odpowiedzi, tak aby otrzymać poprawny i logiczny tekst, zgodny z ilustracją.. (0-4) Przeczytaj teksty 7.1.-7.4.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. ____ einem 30-Euro-Schein bezahlt.Przeczytaj teksty.. Wybierz jedną z liter: A, B albo C. WHAT A TEAM!. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 2.1.-2.3.. Dobierz brakujące zdania, tak aby otrzymać logiczny spójny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

Zakreśl literę A, B lub C. Zakreśl literę A, B albo C.

(0-4) Przeczytaj teksty.. Zobacz galerię (21 zdjęć) W piątek zakończył się trzydniowy maraton egzaminów gimnazjalnych.. Zakreśl literę A, B lub C.GW-P1 Strona 5 z 9 Zadanie 7.. Spacer .. Poszukaj, napisz po śladzie i policz litery.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Uwaga!. B. ZADANIE 7 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst.. Wpisz w każdą lukę (2.1.-2.4.). Do każdego z nich dobierz odpowiednie zdanie (A-E).. książka evolution plus klasa 5 Przeczytaj tekst.Wybierz poprawne uzupełnienie luk (2-4).Zakreśl literę A,B ALBO C MY NEW SCHOOL IS OK.Przeczytaj tekst.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Uzupełnij w emailu luki 15 zgodnie z treścią tekstów.. B albo C.. Do każdego zdania dopasujZadanie 8..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt