Test z lektury opowieść wigilijna wordwall

Pobierz

Nie było łatwe.Testy z lektur na najwyższym poziomie!. 3) Dowodem wielkiego skąpstwa Scrooge'a było to, że:Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. .Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .. "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa jest niezwykle interesującą i pouczającą lekturą.. Przekonaj się sam!. (O pomnażanie swojego majątku) Jakich świąt nie lubił Scrooge?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Hans Christian Andersen:Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z.. (Bożego Narodzenia) Kogo obwiniał Scrooge o wymyślenie świat Bożego Narodzenia?Opowieść wigilijna.. Udostępnij.. Jeśli tak, to przekonaj się, jak dobrze znasz "Opowieść Wigilijną"!sprawdź się!test z lektury opowieść wigilijna-marta-1 tydzień temu.. .Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.1) kim był Jakub Marley a) wspłó pracownikiem b) współpracownikiem c) postacią pierwszoplanową d) duchem e) koleś f) kimś nie ważnym 2) jak się nazywa syn wpół pracownika Scrooge a) Tom b) Tim c) Tem d) Tam e) komu to potrzebne 3) dla czego Mały Tim był kaleką a) coś z nogami b) ćoś z głową c) coś z głową d) nie potrzeba mi tej informacji do szczęścia 4) ile jest .Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci..

"Opowieść wigilijna" test.

A może oglądałeś film?. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Wanisz 3 lata temu.. (Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. Lektury według autora.. zwaliłam na 5 pytaniu.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Skomentuj.. (Ludzi, dzieci) O co dba najbardziej Scrooge?. Poniższymi argumentami będę starał się udowodnić tą oczywistą dla mnie tezę.Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze gdyż uważał to .mam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubTest Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Zestaw: "191 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 2" Statystyki zestawu: Ocena: 5 Zagłosowało: 7 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: ..

Quizy o książkach "Opowieść wigilijna".

Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. b) w Londynie.. c) Wspólnikiem w interesach.. 1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. Sprawdź się!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. pytanie 1 z 20.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Inne Zaloguj się Załóż .Pytania do lektury "Opowieść wigilijna" Kiedy dzieje się akcja opowieści wigilijnej?. Szukaj.. Powodzenia!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. .Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. c) w Nowym Jorku.. Sprawdź swą wiedze na temat książki Karola Dickensa Opowieść Wigilijna.. natkanatanati.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Skomentuj.. b) Sąsiadem z kamienicy.. Rozwiąż test: Opowieść wigilijna: Karol Dickens: Rozwiąż test: Hobbit, czyli tam i z powrotem: John Ronald Tolkien: Rozwiąż test: .. Test składa się z 15 pytań.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.

Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Marceloli 4 lata temu.. Udostępnij.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Poproszony o wigilijny datek naTest z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOpowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Znaleźć szczęście na święta.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Rozwiąż test!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. Test składa się z 12 pytań.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Udostępnij.. Jak dobrze znasz podział.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Czy czytałeś tą cudowną opowieść napisaną przez Carola Dickensa?. Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Quiz obrazkowy - czy znasz tych bohaterów z pięknych bajek dla dzieci?. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Quizy Os. ..

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

Jakie motywy .Dział - test z lektury Opowieść wigilijna.. Szukaj.. "Opowieść wigilijna" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (wersja A), plik: -opowiesc-wigilijna-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-wersja-a.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Sprawdź, jak dobrze znasz historię zrzędliwego Scrooge'a!. Rozwiąż test i sprawdź!. d) w miasteczku Szkocji.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Uczy ona o najważniejszych wartościach ludzkich i ukazuje, że w każdym człowieku znajduje się dobro, choć nie jest ono zawsze widoczne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt