Zapisz pytania stosując podane wyrazy i odpowiedz na nie

Pobierz

W ten sposób ćwiczysz zaimki pytajne.. powyżej.. dodatkowe.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Ułóż pytania do podanych wyrazów.. Następnie odpowiedz na pytania .. Uwaga!. Poniżej znajdziesz 10 odpowiedzi na pytania.. Wykorzystując podane wyrazy, napisz pytania , a następnie odpowiedz na nie : 1.. Question from @Daradiel - Szkoła podstawowa - Język angielskiZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Ułóż z podanych wyrazów pytania i odpowiedz na nie na podstawie informacji w ćwiczeniu 3Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Logowanie.. .wpisz odpowiednio podane wyrazy i wyrazenia do tabeli odpowiadajac na pytanie wohin.. Potem dopisz krótkie odpowiedzi.. Potrzebuje ebook`a .wpisz odpowiednio podane wyrazy i wyrazenia do tabeli odpowiadajac na pytanie wohin Przeczytaj i uzupełnij tresc zadanianapisz pytanie i rozwiąż zadanie.Na grzadce rosło 14 marchewek królik wyrwał 6 marchewek/ ile opowiedzi zaznacz znakiem właściwe odpowiedzi.. Książki Q&A Premium.. Poniżej znajdziesz 5 pytań.. "Jestem nie winna pomoru koni".. OPOP- Strona 5 z 21Zadanie 1.. Odpowiedz krótko na podane pytania.. Jak moge odzyskać konto na msp kiedy nie wchodziłam na te konto 4 miesiące?pytanie komputerowy-informatyka.. "Jestem niewinna rozpadowi małżeństwa".wpisz odpowiednio podane wyrazy i wyrazenia do tabeli odpowiadajac na pytanie wohin 2014-10-30 19:36:22: Problem wygląda tak: mam smartfona na androidzie i nie mam wi-fi..

Ułóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie.

c) Ile jest flamingów w ZOO, jeśli jest n samców i trzykrotnie więcej samic?Podziel podane wyrazy i wyrażenia na trzy grupy : przysłówki , zaimki przysłowne i frazeologizmy.. : gdzieniegdzie , ogólnie , tak samo , tam , tamtędy , teraz , tędy , tędy i owędy , tu, tu i ówdzie , wszędzie , wtedy .. b) Ile złotych zapłacą za bilety do kina rodzice z czwórką dzieci, jeżeli bilet ulgowy kosztuje p złotych, a bilet normalny q złotych?. W załączniku.. Szkoła - zapytaj eksperta (966) Szkoła - zapytaj eksperta (966) Wszystkie (966) Język angielski (698) Język polski (0) Matematyka (0) .wpisz odpowiednio podane wyrazy i wyrazenia do tabeli odpowiadajac na pytanie wohin W zad.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 23.10.2015 (8:47) - przydatność: 29% - głosów: 7. znajdowanie określonych informacji,PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA ZADAŃ 1.-4.. Pytanie trochę dziwne, ale JEST taka…25 odpowiedzi do "Pisownia łączna i rozdzielna partykuły "nie"".. Napisz list do jednego z duchów.. 2012-11-12 14:27:09Ułóż pytania z podanych wyrazów , a następnie ułóż krótkie odpowiedzi do pytań .. 2011-04-14 14:24:33 Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii.. Wina długu lub wina zrobienia krzywdy to zawsze jeden wyraz " wina, winny, niewinny".. 5 Używając podanych wyrazów, napisz pytania i odpowiedz na nie zgodnie z prawdą.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Ułuż zdanie z podanych wyrazów i odpowiedz na nie..

Przeczytaj poniższe zadanie i odpowiedzi na pytania.

Wyrazy, których nie da się wpisać, bo są innymi częściami mowy pozo - Pytania i odpowiedzi - Język polski.. Potem dopisz krótkie odpowiedzi.. \ Buduj różne pytania dotyczące otoczenia, wyglądu, aranżacji Twojego pokoju, klasy.. Jeden tekst pasuje do dwóch pytań.Zad.1 Zapisz w postaci wyrażeń algebraicznych odpowiedzi na podane pytania.. "Jestem nie winna rozpadu małżeństwa".. Pytania .. Zastosuj odpowiednie przyimki łączące się z celownikiem oraz wyrazy podane w nawiasach we właściwej formie.wpisz odpowiednio podane wyrazy i wyrazenia do tabeli odpowiadajac na pytanie wohin JĘZYKOZNAWSTWO Poszukuję nazwy pewnych błędów w łączeniu wyrazów, które są podobnego, wręcz tego samego znaczenia jak np. nie ma nic, artykuły AGD. P.S.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. 2/190 Do podanych słów i zwrotów dopisz po trzy synonimiczne .B.. Wysłuchaj i wpisz brakujące wyrazy w notatkę .. 2011-10-12 15:42:06; Ułóż z podanych wyrazów pytania i odpowiedz na nie na podstawie informacji w ćwiczeniu 3 2012-10-22 19:55:39; Ułóż z podanych wyrazów pytania odnoszące się do powyższego tekstu.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Język polski - szkoła podstawowa.. - tak zeznaje oskarżona w sądzie.. 2015-03-02 18:54:51Napisz pytania wykorzystując , podane wyrazy, a następnie odpowiedz na nie ..

Wybierz trzy z nich, które ...podanych odpowiedzi.

(0-1) Spośród podanych pytań wskaż to, na które nie można znaleźć odpowiedzi w przytoczonym fragmencie utworu Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.Wybierz właściwąZ podanych wyrazów ułóż pytania i odpowiedzi w czasie prezent continuous.. Rejestracja.. NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Do każdej odpowiedzi wybierz odpowiednie słowo pytające : .. 2021-09-27 22:42:26 Labirynt przestrzen zapraszajaca do odkryc czy pulapka bez wyjscia.. 2021-09-27 16:53:20 Napisz rozprawkę, w której uzasadnisz czy wypowiadanie swojego zdania ułatwia życie .Zapisz odpowiedzi w zeszycie ( może być po polsku).Klasa 1 a Edukacja polonistyczna:- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 50 i przepisz do zeszytu wyrazy z rz znajdujące się pod czytanką;- poćwicz pisanie dwuznaku rz i wyrazów w zeszycie do kaligrafii na str. 69 i w ćwiczeniach na str. 47.Edukacja matematyczna:- wykonaj obliczenia .Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 1.. SŁUCHANIE ZE ZROZUMIENIEM.. Wyraź swoją opinię na temat życia i zachowania ducha.. Odpowiedz na to pytanie w oparciu o wnioski z interpretacji podanego fragmentu "Dziadów" czesc IV Adama Mickiewicza .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. \ Czytaj poszczególne zaimki z lewej kolumny i pomyśl oco najmniej trzech przykładach odpowiedzi..

Następnie na nie odpowiedz.

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Do każdego pytania dopasuj właściwy tekst.. 9 dodatkowo napisać wszystkie reakcje za pomocą wzorów półstrukturalnych (także te związki, które są podane słownie) zad.. a) Ile razem lat mają Ania i Czarek, jeśli Czarek ma x lat, a Ania jest od niego 4 lata starsza?. Pomożecie z zadaniem z polskiego?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt