Napisz o londynie po angielsku

Pobierz

Praca na poziomie 6 klasy.. red telephone box pl czerwona budka telefoniczna (Wielka Brytania) en kiosk for a public telephone designed by Sir Giles Gilbert Scott .potrzebuję to na minimum ocenę 4. a niestety nie jestem super z angielskiego z góry dzieki za .Napisz po angielsku ogloszenie.. Na egzaminie telc zadbano o tekst źródłowy (np. opis produktu, usługi), do którego należy odnieść się pisząc list formalny.Ogłoszenie: - krótka forma wypowiedzi, - ma na celu powiadomienie kogoś o czymś, - może być zamieszczona: w prasie lub .ANGIELSKI.. poniżej.. Pod względem liczby mieszkańców Londyn jest jedną z największych aglomeracji miejskich transport w Londynie TRANSPORT Londyn jest stolicą Anglii oraz jednym z głównych centrów turystycznych i transportowych na świecie.Napisz 10 zdań na temat Londynu po angielsku.. Z 10-15 zadań do każdego zabytku.. Zadanie jest zamknięte.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Początki tego miasta sięgają czasów rzymskich (I w. n.e.).. Może tam się znajdować o ciekawych miejscach klubach sportowych np .. 8.Londyn położony jest w południowo-wschodniej Anglii, nad rzeką Tamizą, około 64 km od jej ujścia do Morza Północnego.. Prezentacja o Wielkiej Brytanii (format pptx) Prezentacja Wielka Brytania (format ppt) Prezentacja United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland (format ppt) Zabytki Wielkiej Brytanii (format odp) Wielka Brytania (format pptm) Prezentacja o Londynie (format ppt)Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór..

Podaj 10 czynności po angielsku.

Zabytki które wybrałem to : - big ben - St_Pauls_Cathedral_ - Tower Bridge - the monument - London Eye - Regent's Canal Z góry dziękujeList z wakacji w Londynie.. Liczba ludności Londynu zmieniała się w ciągu wieków.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.This is my first video.. Prezentacja w języku angielskim na potrzeby szkolne :DLondyn po angielsku Wakacje powoli mają się ku końcowi, proponuję więc bezstresowe spotkanie z Londynem w ramach podcyklu 'Miejskie Zabawy z angielskim'.. Zabytki które wybrałem to : - big ben - St_Pauls_Cathedral_ - Tower Bridge - the monument - London Eye - Regent's Canalbrytyjska budka telefoniczna po angielsku słownik polsko - angielski..

2010-12-14 15:39:58 Ja napisać po angielsku ,,dodatkowe informacje "?

brytyjska budka telefoniczna tłumaczenia brytyjska budka telefoniczna Dodaj .. Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ mam to na jutro.. jeść pić robić zadanie iść do szkoły malować bawić się pisać rysować jeżdzić na rowerze jeździć samochodem lub inne i ułoż nimi każdy osobno 10 zdań z…opisz w liście swój pobyt w londynie (po angielsku).Wymień i opisz krótko kilka zabytków takich jak:pałac buckingham czy muzeum figur woskowych (niekoniecznie akurat te zabytki mogą być inne).Napisz co ci się podobało a co nie (negatywna opinia) .Uzasadnij dlaczego i podsumuj pobyt.. Na 3 dni do Londynu .Ta tylko teraz uloz 3 dniowy plan wycieczki po angielsku naucz sie go na pamiec i powiedz przed 31 osobowa klasa.. może zaczynać się : London is a capital city of Great Britain .napisz informacje o kangurze po angielsku 2010-04-21 15:01:09 Najważniejsze informacje o Londynie ?. W tej mini serii postaram się wam zaprezentować najważniejsze miasta Wielkiej Brytanii - najważniejsze atrakcje, ciekawostki, podstawowe informacje kulturalne.Napisz plan wycieczki do Londynu po angielsku..

Napisz list po angielsku.Długość listu powinna wynosić od 120 do 150 słów.

Z 10-15 zadań do każdego zabytku.. plis daje naj .. Niegdyś Wielka Brytania była potęgą kolonialną.. Napisz list do kolegi w którym: - poinformujesz dlaczego jesteś w Londynie - opiszesz rodzinę u której się zatrzymałeś i dlaczego ją lubisz - powiedz jak zwykle spędzasz dni powszednie i weekendy - powiesz co myślisz o Londynie i dlaczego .Język angielski - szkoła podstawowa.. Zajebiscie prosta sprawa a najlepiej ulozyc taki plan na 3/4 strony tak jak tutaj zeby bylo malo do zapamietania .Napisz plan wycieczki po angielsku używając .Opisz 6 zabytków w londynie po angielsku.. Wyspy Brytyjskie są znane z deszczowej pogody.. Krótko ok 10 zdań - 15 zdań.. Wielka Brytania jest nednym z najbogatszych państw świata.. W Greenwich w Londynie znajduje się "granica" półkul wschodniej i zachodniej.. W XIV wieku.Londyn (ang. London) - stolica Anglii i Wielkiej Brytanii, największe miasto królestwa, położone w jego południowo-wschodniej części nad Tamizą.Jest trzecim co do wielkości miastem Europy, po Moskwie i Stambule; jest jednym z większych miast świata zarówno w skali samego miasta, jak i całej aglomeracji.Liczba mieszkańców Londynu (w granicach tzw.W liście: -wyjaśnij, dlaczego piszesz i poproś o pomoc w znalezieniu mieszkania do wynajęcia - napisz, kiedy przyjeżdżasz do Londynu i jak długo zostaniesz - sprecyzuj, jakie mieszkanie odpowiadałoby Ci i za jaką cenę - Poproś o szybką odpowiedź, jeśli będzie mógł/mogła pomóc i podziękuj..

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Plis potrzebuje na już krótką notatke o Londynie po angielsku.

Bardzo warto pojechać do tego pięknego zabytkowego miasta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt