Napisz opowiadanie o dniu heidi w czasie przeszłym perfekt

Pobierz

Wykorzystaj zwroty z zadania 5.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Pomożesz?. Zadanie jest zamknięte.. 1.Wczoraj sprzątałam swój pokój.. Zmień je na czas PRZESZŁY !Napisz 10 zdań o wczorajszym dniu.. Mozna wymyślać.. Dann esse ich Frühstuck.Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. To świetny wstęp do stawiania dalszych kroków w nauce języka niemieckiego!. Klara klebt heute alle Fotos in ein Album ein.W między czasie .Napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt.. 1. sich erinnern / du /wo/ Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: buziakk 17.5.2010 (18:03) Zastosuj podane wyrażenia w czasie przeszłym Perfect : nach Deutschland Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: marla226 17.5.2010 (21:44)Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz krótką notatkę o wielkanocy w niemcach (po polsku)2011-05-16 15:28:47 Niemiecki podane zdania napisz w czasie Perfekt ;> 2013-11-04 19:22:03Napisz poniższy tekst w zeszycie w czasie przeszłym PERFEKT: Keiner arbeitet, niemand lernt etwas.. Ich erzähle alles der Lehrerin.musze napisać tekst mniej więcej na 6 zdań na temat przyszłej szkoły.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. — Przeczytaj też wpisy o czasie przeszłym Perfekt: Czas przeszły Perfekt w .Czas przeszły Perfekt.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.TŁUMACZENIE: Wstałam o 6..

Zum Frühstück isst er Cornflakes mit Milch.Napisz zdania w czasie przeszłym Perfekt.

23 maj 2009 Proszę was bardzo sprawdźcie mi opis urodzin ;) wersja polska: Moja ostatnia zabawa urodzinowa odbyła się 25 czerwca.Napisz opowiadanie w czasie przeszłym past simple na wybrany temat .. Prosze o szybka odpowiedz mam to na jutro .. Szczególnie w języku mówionym.. np. ja grałem w piłkę ja grałem na kompie ja jezdziłem na rowerze niech ktoś pomorze!. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Napisz opowiadanie po j.angielskim w czasie PRZESZŁYM Pomooocy !. O 23 poszedłem spać.. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Czas niemiecki Perfekt używa się do mówienia o przeszłości.. Czas przeszły Perfekt to forma czasu przeszłego, która jest najczęściej używana w języku niemieckim.. Z góry dzięki :) Nie mogą to byc odpowiedzi z translatorów!Napisz opowiadanie o dniu Heidi w czasie przeszłym Perfect.. Opowiadanie nie musi być długie ale i nie za krótkie.. ;) (niemiecki) 1 Zobacz odpowiedź zawadzkaada200 zawadzkaada200 Gestern Morgen wachte ich um halb sieben (06.30).. Prooooszę o pomoc :) Najlepiej jeszcze dziś, a jak nie to na jutro do 9.. Po niemiecku.. Zrobiłam zadanie domowe.Opowiadanie o wydarzeniu z przeszłości używając czasu present simple present continous i past perfect (od 120-150 słów) .. Zapraszamy także do innych naszych lekcji: dni tygodnia po niemiecku, miesiące po niemiecku oraz meble po niemiecku.Napisz poniższe zdania w czasie przeszłym Perfekt..

Cała płyta dostępna jest pod tym linkiem:h...Utwórz zdania w czasie przeszłym Perfekt.

Przydatność 55% Czasy: present simple, present continous, present perfect, present perfect continous, past simple, .W tym filmiku prezentuję nagrania z płyty Niemiecki dla opiekunek - Pytania w czasie przeszłym.. Imieniny nie są obchodzone wcale, choć znają ten obyczaj.. Zjadłam śniadanie.. Zjadłam obiad.. J.w To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz 15 zdań w czasie przeszłym perfekt o tym co robiłeś w wakacje!. O 14:25 pojechałem do domu.. Odpowiedz przez Guest.. Bez trudnych sformułowań , klasa II gimnazjum.. W domu zjadłem obiad, potem zrobiłem moją pracę domową.. TYLKO PO NIEMIECKU Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-09-29 11:04:03Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Jak napisać opowiadanie o niezwykłej przygodzie w czasie Perfekt (niemiecki) ?Napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt.. 10 zdań !Z góry dzięki :) Nie mogą to byc odpowiedzi z translatorów!. Zabrałyśmy więc wędki i poszłyśmy na pobliski staw.. Któregoś dnia postanowiłyśmy wybrać się na ryby.. Warto więc poświęcić czas na naukę czasu Perfekt.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Życzę miłej nauki.. Za najlepszą odp będzie JAN<--------.Hej mam do napisania w j. niemieckim o swoich wakacjach w czasie przeszłym :D Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 2 rozwiązania: autor: Madzia_15 2.9.2010 (22:25) przetlumaczcie mi zdania w perfekcie w czasie przeszlym 1 moje wakacje w Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 2 rozwiązania: autor: bzyquten 23.9.2010 (19:45)Wiedza o kraju- zapisz pytania i napisz odpowiedzi!.

Zad.1 Napisz opowiadanie po j.angielskim w czasie PRZESZŁYM i przetłumacz je na j.polski.

używając czasu Present Perfect lub Present Perfect Continuous i przyimka since lub for.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. W domu odpoczywałam.. Ponadto podstawowe formy, które tworzą ten czas przeszły, używane są również w innych konstrukcjach gramatycznych.. Bez trudnych sformułowań , klasa II gimnazjum.. Welttour Deutsch klasa 2LONapisz 10 zdań w czasie przeszłym Perfekt, o wczorajszym dniu, co wczoraj robiłaś .. Napisz opowiadanie o dniu heidi w czasie przeszłym prefekt wykorzystaj podane zwroty z zadania 5 Zadnie 5 w załączniku .Napisz o swoim dniu w czasie przeszłym ( PERFEKT ) i to samo w czasie teraźniejszym.. Wieczorem grałem na komputerze i czytałem książkę.. Potem poszłam do szkoły.. Czasowniki wyrażające ruch lub zmianę stanu łączą się z czasownikiem posiłkowym "sein".Napisz o swoim dniu w czasie przeszłym ( PERFEKT ) i to samo w czasie teraźniejszym.. 2.Wczoraj nakarmiłam chomika.. - Pytania i odpowiedzi - Język niemieckiBędziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.. Zgłoś nadużycie.. 3.Wczoraj umyłam rower.. 4.Wczoraj obrałam ziemniaki.. 5.Wczoraj umyłam naczynia.. Perfekt niemiecki tworzy się poprzez odmieniony czasownik posiłkowy na drugim miejscu w zdaniu oraz Partizip II na końcu zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt