Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi

Pobierz

Wykonaj zadania.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Do probówki 1. dodał denaturatu, do probówki 2.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C .Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Zaatakował Polskę 1/17/30 września 1939/1940/1941 roku.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Aleksander Kamiński Kamienie na szaniec Rudy został aresztowany o świcie, a już około godziny siódmej alarmowo zwoływali się jego przyjaciele.. Poprawna odpowiedź Postacie z mitologii słowiańskiej: Lelum, PolelumPrzeczytaj tekst i dokończ zdanie.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Przeczytaj tekst.. Wybierz poprawną odpowiedź: a,b,c !. Dobierz brakujące zdania (A-F), tak aby otrzymać logiczny i spony tekst.. Dwa zdania podane zostały dodatkowo i nie pasują do tekstu.. Gałgankowy, kolorowy tułów pasował zarówno do kota, jak i do psa.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. _____ zu haben.. - oleju jadalnego.. przykładowa odpowiedź: B o czym świadczy cytat 1 .. Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.. kęs istnienia przenośnia Oddaje chwilowość życia.. Nowa Era.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Przeczytaj tekst i pytania..

Przeczytaj poniższy tekst i wybierz poprawne odpowiedzi.

Zdanie: Aż osłupiał Tadeusz na tyle nauki!. Adam Mickiewicz.. Wpisz odpowiednią literę (A-G) w miejsce obok numeru luki.. Byli poruszeni w najwyższym stopniu.. Jeżeli powiedzą, że nie - postaraj się ją poprawić: przeczytaj odpowiedź przykładową, napisz ją swoimi słowami, zastanów się, czy możliwe byłoby inne ujęcie tematu.. I'm sorry but I've got some bad news.odpowiedź jest poprawna.. Sprośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-3.. - Tyle lat szyję pluszowe zwierzaki i pierwszy raz wyszedł mi taki cudak.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 8.1.-8.5., wybierając spośród słów podanych w ramce.. Z pozdrowieniami Zespół ekspertów CKE Wiązka 1.. Wybierz odpowiedź A albo B i jej uzasadnienie spośród 1-3.. Zadanie 8 - zakreśl poprawne odpowiedzi zgodnie ze składnikami z ćwiczenia 7.Przeczytaj tekst i zdania (1-5).. wraz ze wzrostem temperatury.Zadania zamknięte - zaznaczanie poprawnych odpowiedzi i pomyłek .. 3 strona 52.. Zadanie 7.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przeczytaj tekst i wykonaj zadanie 21.Zadanie: zadanie 9 przeczytaj tekst wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 9 1 9 5 zakreśl literę a, b lub c Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Ta tablica wyników jest obecnie prywatna..

Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.

Adam Mickiewicz Pan Tadeusz I Tadeusz, chociaż liczył lat blisko dwadzieście, .. W każdą lukę (8.1. wpisz literę, którą oznaczone jest bbrakujące zdanie.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj uważnie teksty i treść poleceń.. Przedstawiona treść zadania jest tylko fragmentem (cytatem) całej treści zamieszczonej w podręczniku lub zbiorze zadań.w tekście 1 p.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.Wybrane zadanie: zad.. Postać mówiąca dokonuje wyboru drogi.. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. Zadanie 1.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Maggie needs to go toWybierz odpowiedź A, B lub C, aby poprawnie uzupełnić luki 1-4.. (0-3) Wyjaśnienie: 1) about 2)would buy 3)as soon as 4)register .Przeczytaj tekst.. Powodzenia.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Przerwał [milczenie] starzec, trzęsąc wzniesioną prawicą: .. Rozładownie elektroskopu.Spotkania z fizyką klasa 8 Podręcznik wyd.. Uwaga: w każdą lukę .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. - poprawne określenie funkcji dwóch -poprawne jednego środka stylistycznego.. Nauczyciel przygotował dwie probówki z wodą.. świadczy o tym, że rozmówczyni wzbudziła w bo - .Poprawna odpowiedź w zadaniu Układ możliwych odpowiedzi na karcie odpowiedzi Sposób zaznaczenia ..

Podkreśl poprawne odpowiedzi.

Ale jak na kota, ogon był zdecydowanie za krótki.. Dopasuj w luki 5.1.-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Ni kot, ni pies.Przeczytaj tekst.. tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. UWAGA!. Związek Radziecki zaczął wojnę jako sojusznik Niemiec/Wielkiej Brytanii/Francji.. - odpowiedź niepoprawna lub brak odpowiedzi.ODPOWIEDŹ PRAWIDŁOWA D.. Czuli wzburzenie i pustkę, jakby się coś urwało, skończyło, uleciało.Poprawna odpowiedź w zadaniu Układ możliwych odpowiedzi na karcie odpowiedzi .. OdPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Los uderzył w kogoś specjalnie im bliskiego.. Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.. Wykonano następujące doświadczenie: Balon potarto suchą gazetą, w wyniku czego gazeta naelektryzowała się dodatnioPrzeczytaj tekst.. PAN TADEUSZ.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. Zakreśl literę A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiednią odpowiedź?.

Przeczytaj teksty.

Adam Mickiewicz Żegluga Szum większy, gęściej morskie snują się straszydła, Majtek wbiegł na drabinę: gotujcie się dzieci!Wybierz odpowiedź A albo B i jej uzasadnienie spośród 1-3.. Zajął wschodnie/zachodnie ziemie polskie.Przeczytaj tekst.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. Boże obłoków, Boże rosy, apostrofa Wyraża szacunek nadawcy wypowiedzi do adresata.. Wpisz odpowiednią literę A-F obok numeru każdej luki.. A smukły pyszczek z zielonymi ślepiami wcale nie miał wąsów.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Mieszaninę jednorodną otrzymał w A. probówce 1., ponieważ 1. olej jadalny rozpuszcza się w wodzie.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Wybierz poprawną odpowiedź: a,b,c !.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt