Test wiedzy o lekturze opowieści z narnii

Pobierz

a) Więziła Jasia i Małgosię b) Przyjaźniła się z bobrami c) Spowodowała wieczną zimę bez Bożego Narodzenia d) Czekała z niecierpliwością na przybycie Aslana 2) Kogo doprowadziły Bobry do Aslana?. Udostępnij.. Czy zdasz ten test wiedzy ogólnej ze szkoły podstawowej?. Żal mi nie pokazało ile na 10.Co wiesz o lekturze 'Opowieści z Narnii' - Testy - Dojrzewamy.pl.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 50 Obserwuj autora.. Skomentuj.. Kim był Tumnus ?. a) Łucja b) Edmund c) Zuzanna 3) Kim był Tumnus?Ile wiesz o lekturze: "Opowieści z Narnii" ?. 16.Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Kim był .. Udostępnij.. Jak rodzeństwo znalazło się w Narni ?. Lew, czarownica i stara szafa".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test wiedzy o "Opowieści z Narnii"!. Klasa 4 Polski.. 1) Czwórka bohaterów to: a) kuzynostwo b) rodzeństwo c) dzieci z jednej klasy 2) Które z dzieci jako pierwsze weszło do szafy i przez nią trafiło do Narnii?. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla .jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?.

Test wiedzy o lekturze ,,Opowieści z Narnii.

a) Aslan b) Tumnus c) Karzeł d) Digory 3) Gdzie znajdowało się wejście do Narnii?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. a) Aslan b) Tumnus c) Karzeł d) Digory 3) Gdzie znajdowało się wejście do Narnii?Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa".. wg Agniksiazak.. Testy z historii to świetny sposób na powtarzanie wiadomości w for.. Quiz o dyscyplinach sportowych.Test Z Opowieści z Narnii - Teleturniej.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Opowieści z Narnii Odkryj karty.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. a) W piwnicy b) W ogrodzie c) W szafie d) W lustrze 4) Czym Królowa Narnii poczęstowała Edmunda?C.S.. wg Hannagrygierczy.. Martynka.. Kotus 4 lata temu.. Zrób test online i sprawdź!Opowieści z Narnii - quiz - Teleturniej.. Lew, czarownica i stara szafa.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. 5 lat temu.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Zobacz podobne quizy: #narnia #opowiesci #test .. Gdybyś był członkiem k-popowego zespołu, jaki byłby Twój kolor reprezentacyjny?. Klasa 5 Polski.. wiktoriaza 5 lat temu.. 60 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych ..

Klasa 4 Polski.Test wiedzy o lekturze ,,Opowieści z Narnii.

Śmieszny test na .Opowieści z Narni.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opowieści z Narnii -powieść fantasy Brakujące słowo.. Opowieści z Narnii.. Rozwiąż test!TEST Z ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" szczegółowy.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. 1) Kto pierwszy wszedł do krainy Narnii?. a) Piotra, Zuzannę i Łucję b) Białą .. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Dodaj do ulubionych.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Kogo Łucja spotkała w narni ?. Polecam tę stronkę!. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. a) Piotr b) Łucja c) Zuzanna d) Ed,und 2) Jak miał na imię Faun?. Skomentuj.. Zabawny test z matematyki!. Rozpocznij test.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - quiz.. Jaka pora roku panowała kiedy rodzeństwo było po raz pierwszy w Narni ?. Kosmiczne dobble!Test wiedzy o lekturze- ,,Opowieści z Narnii- lew,czarownica i stara szafa" .. Układ Słoneczny w pięć sekund!. Quiz na temat Konstytucji 3 maja pozwoli sprawdzić swoje wiadomości i usystematyzować wiedzę.. ZAPISZ SIĘ!. Zostali wygnani z Narni.Opowieści z Narnii..

... Test wiedzy o jedzeniu.

a) Piotr b) Łucja c) Zuzanna d) Ed,und 2) Jak miał na imię Faun?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Tylko prawdziwy znawca czasu Past Participle z języka angielskiego zdobędzie 100% w tych literach!1) Kto pierwszy wszedł do krainy Narnii?. Udostępnij.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Lew, czarownica i stara szafa" | sameQuizy.. Lew, czarownica i stara szafa".. dodany: 2014-03-18 13:45:35, przez: Martynka.. Lektura w klasie 5.. Test wiedzy o lekturze ,,Opowieści z Narnii.. Możesz nazwać się prawd.. Tylko osoby 16+ przejdą ten test!. 1) Jaką rolę pełniła Biała Czarownica w Narnii?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt