Streszczenie elif na facebooku

Pobierz

Odcinek 1154.. Wszystko zakończy się na zboczu urwiska [STRESZCZENIE ODCINKA].. Poinformuj nas, jak możemy Ci pomóc.. Nie chce jednak uwierzyć w to, co usłyszała od Melek.Elif 1151 streszczenie odcinka.. Produkcję można .Streszczenie 1150. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej.. Melek szuka zagubionej kartki z dziennika Macide.. 3655 osób lubi to.. Zaloguj się.Monvenna.. [Streszczenie + Zdjęcia] 25 maja 2021Turkweb.pl 995: Tufan rozmawia ze swoim synem ba podwórku.. Mimo wszystko stara się dogadzać mężowi.. W czwartek 3 lutego TVP wyemitowała odcinek nr 1146 serialu Elif.. Melek podejmuje próbę ucieczki!. Melek ją jednak do tego namawia, twierdząc, że Kerem ma prawo poznać prawdę.. W najnowszym odcinku Mahir unika matki.. "Elif" 1031. streszczenie.Pobierz plik elif_streszczenie_odcinków_facebook już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC. "Elif" 1039. streszczenie odcinka.. Polub nas na Facebooku!Serial Elif - Co się wydarzy w najnowszych odcinkach?. Strona główna.Wyświetl więcej materiałów od Elif - serial na Facebooku.. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.Serial Elif emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 w TVP1.. Co się jeszcze wydarzy?. Elif · tureckie seriale.. Więcej.. "Elif" odcinek 1145.. Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę, 23 lutego o godzinie 14:00 na antenie kanału TVP1..

- streszczenie odcinka.

Mimo wszystko stara się dogadzać mężowi.. [Streszczenie + Zdjęcia] | Seriale tureckie.. Dowiaduje się, że Kerem podejrzewał dziewczynę o związek z innym mężczyzną.. 5557 użytkowników lubi to.. Elif odcinek 1023: Okazuje się, że Mahir jest przyrodnim bratem Kerema i Humeyry!Elif odcinek 995: Emirhan zaprasza Safaka na urodziny!. Mężczyzna zaś udaje zainteresowanie żoną.Opisy i streszczenia odcinków serialu/programu Elif.. Chce jak najszybciej usiąść do stołu i w rodzinnym gronie, razem z Melek i Elif, zjeść spokojny posiłek.. [Streszczenie + Zdjęcia] 15 października 2018Turkweb.pl 360: Veysel postanawia otworzyć nowy biznes i zasięga opinii Cemala w tej sprawie.. Z werandy przygląda im się Julide.. Streszczenie.. Tymczasem biznesmen kupuje truciznę, którą zamierza podać Macide.. Gülsüm mówi jej też o dwóch zakrwawionych koszulach Kiymet, przekonana, że to właśnie jest celem .Elif odc 759-763 streszczenia: Odcinek 759: Hümeyra wciąż sądzi, że Tarik ją zdradza, ale nie ma na to dowodów.. "Elif", odcinek 1149: Streszczenie epizodu.. Melek jest zastraszana!. Po dłuższej przerwie na ekrany TVP wraca serial Elif.. Na stronie publikujemy darmowe streszczenia, zapowiedzi odcinków serialu Elif.. Streszczenie 1149. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Humeyra mówi Kiymet o wszystkim, co się dowiedziała, następnie żąda .Elif streszczenie odcinka 1147 - co się wydarzy?.

Zobacz streszczenie najnowszych odcinków.

Streszczenie .. W 1154. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na środę, 2 marca 2022 roku, Hümeyra postanawia powiedzieć Keremowi, że Kiymet urodziła syna ich ojcu.. Namawia Vildan, by mu pomogła, przekonując, że to.Elif odcinek 360: Cemal przyłapuje Elif na ucieczce z domu!. Mężczyzna zaś udaje zainteresowanie żoną.Elif Serial August 1, 2019 · Zapraszamy do polubienia (y) na naszym fanpage znajdzie streszczenia dla Elif z dużym wyprzedzeniem!Elif odc 784-788 streszczenia: Odcinek 784: Kerem podejrzewa, że Tarik coś knuje.. Polish.Wieczna Miłość - Kara Sevda.. Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 24 lutego o godzinie 14:00 na antenie kanału TVP1.Elif streszczenie odcinka 1149 - co się wydarzy?. Hümeyra poznaje prawdę o Kiymet [STRESZCZENIE ODCINKA] "Elif" 1145.. Kymet przeczuwa, że Hümeyra i Melek coś knują, więc każe Mahirowi zniszczyć dokumenty świadczące o tym, że jest on jej synem.Elif odc 784-788 streszczenia: Odcinek 784: Kerem podejrzewa, że Tarik coś knuje.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Od tego czasu ze względu transmisje .Elif odcinek 1148 streszczenie.. Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry na temat Asli..

Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

34 658 osób lubi to · 47 osób mówi o tym.. Emisja w dni powszednie o godz. 14:00!Elif - serial.. 26 sierpnia 2021, 17:04.. Zaprasza brata na spotkanie w parku i wyjawia mu rodzinny sekret.. Kiymet chciałaby, aby Mahir.. Hümeyra niecierpliwie czeka na powrót matki i Kerema.. Melek decyduje się na powrót do rezydencji Macide, a Hümeyra poznaje prawdę o swojej ciotce.. Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 21 lutego o godzinie 14:00 na antenie kanału TVP1.. Mahir nie może pogodzić się z decyzją Melek.. Hümeyra ma wątpliwości, czy powinna powiedzieć Keremowi o ich bracie.. odcinek 1023: Okazuje się, że Mahir jest przyrodnim bratem Kerema i Humeyry!. 5758 użytkowników obserwuje to.. Elif odcinek 1157.. Tymczasem biznesmen kupuje truciznę, którą zamierza podać Macide.. TV.Streszczenie odcinków tureckiego serialu "Elif" na najbliższe dwa tygodnie zamieszczamy w galerii powyżej.. "Elif" gości na naszych ekranach od 2017 roku, co oznacza, że jest to najdłużej emitowany do tej pory serial turecki w historii polskiej telewizji.Elif odcinki 1147, 1148, 1149 streszczenia.. "Nie możesz zaniedbywać szkoły, mój lwie" - mówi mężczyzna."Elif"..

"Elif ...Elif streszczenie odcinka 1150 - co się wydarzy?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt