Lalka test wiedzy z odpowiedziami

Pobierz

Przerwij test.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Lektury 5 lat temu.. W teście Pan Tadeusz - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1:- oswajanie z testową formą sprawdzania wiedzy.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Niektóre z nich mogą trafić Ci się na sprawdzianie z "Lalki".Lalka.. Cytat: "Ulica szeroka, wysadzona drzewami.. Z dziedziny: - funkcjonowania Policji - ruchu drogowego + Odpowiedzi na pytania z zakresu: - Administracji Publicznej - Funkcjonowania Policji - Bezpieczenstwa Publicznego - Uni Europejskiej - Klesk zywiolowych + ponad 500 pytan z odpowiedziami z TESTU WIEDZY .. Lalka - Lalka - test z treści .. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.UWAGA: POSIADAMY AKTUALNĄ BAZE PYTAŃ Z TESTÓW WIEDZY OGÓLNEJ !. Na większość wystarczy odpowiedzieć w 2 słowach :) Skad wraca Wokulski na poczatku utworu?. Rozwiąż Test "Lalka" ze znajomości lektury Bolesława Prusa.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.opracowanie i streszczenie.. praca, nauka, rozrywka.. Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: .. Inne testy w tej kategorii: Test Ludzie bezdomni Test Świętoszek .. wyrzucał wodę zmieszaną z ziemią i skałami na wysokość ok. 450 m.Lalka - test wiedzy.. ; jakie wrazenie Izabela zrobila na Wokulskim kiedy pierwszy raz .Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"..

Zanim zrobisz quiz wiedzy dowiedz się jak nazywali się bohaterowie.

Znajdziesz tu szczegółowe pytania z "Lalki" B. Prusa.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: test - Lalka .. Zabawa i przyjemna intelektualna rozrywka w jednym!Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Mogę liczyć na odpowiedzi do tych pytań?. Tytuł powieści Bolesława Prusa nawiązuje do: Izabeli Łęckiej procesu o lalkę lalki, której przypatrywał się Rzecki sklepu Wokulskiego, w którym sprzedawano m. in.. Pytania zawarte w teście.. Skomentuj.. Pytanie 1 /10.. Testy do Policji - Testy Wiedzy Testy MultiSelect 2.. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Pytania te pozwalają sprawdzić wiedzę i zrozumienie tekstu po przeczytaniu lektury, co znacząco pomaga w przygotowaniu się na sprawdzian.. Chodzi o proces, jaki baronowa Krzeszowska wytoczyła Helenie Stawskiej o rzekomą kradzież porcelanowej lalki.Lalka-test Test złożony jest z dwudziestu pytań (prawda-fałsz, wielokrotnego wyboru, uzupełnienia, dopasowania).. Gdzie i kiedy toczy się akcja utworu?. Przetestuj swoją wiedzę.20.. Będzie mógł ją przeprosić i uzyskać jej przebaczenie.. Rozwiąż test.. Odpowiedź: a Komentarz: Tytuł powieści nawiązuje do jednego z epizodów.. Test VIII 18Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »a..

Forma konkursu: Test wiedzy (znajomość treści lektury) w formie quizu.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera1.. ; z kim aby sie ozenil wokulski namawial rzecki?. Zagroda Północna Zagroda Środkowa Zagroda Południowa 20. c Opracowała: Małgorzata .Lalka - test z treści .. SPRAWDŹ!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test Bohaterowie Opracowanie Streszczenie ☰ .Każdy powinien znać odpowiedzi na te pytania.. Inne tryby testu.. Pytasz o miejsce akcji - dworek w Zasławiu, a nie jesteś w stanie poprawnie napisać nazwiska Zasławska XDD .. TEST Z LEKTURY: Hobbit .TEST SPRAWDZAJ ĄCY ZNAJOMOŚĆ "LALKI" BOLESŁAWA PRUSA Zmiany dokonujące się w reformowanej polskiej szkole zmusza-ją nauczycieli do uczenia swoich wychowanków: a) korzystania z informacji, b) dokładnego czytania tekstów (w tym literackich) i ich rozumienia, c) wykorzystania posiadanej wiedzy do kojarzenia i przetwarzania informacji.Lalka - pytania szczegółowe do lektury i z lektury.. Lalka to przede wszystkim powieść: realistyczna obyczajowa historyczna psychologiczna: 26.. Literatura konkursowa: "Lalka" Bolesława Prusa.. Przeczytałeś książkę, ale pewnych szczegółów już nie pamiętasz.. Test składa się z 36 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru.. Na prawo, gdzieś bardzo daleko, widać plac, na lewo - pod hotelem - niedużą markizę, a pod nią gromadę mężczyzn i kobiet, którzy siedzą przy okrągłych stoliczkach, prawie na chodniku, i piją kTestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

280 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lalka - test z problematyki.. lalki: 27.. Od tego momentu zaczęły się wiejskie rozrywki i jego spotkania z Izabelą.test > Lalka.. ; gdzie wokulski pierwszy raz ujrzal izabele ?. Test Lalka składa się z 32 pytań.Pytanie: 1/20 Poprawne odpowiedzi: 0/20.. Możesz uzyskać za poprawne wypełnienie go 10 punktów (informacja istotna tylko dla tych, którzy uczestniczą w całym kursie z pozytywizmu).Antek - test wiedzy.. Szwecja to kraj położony: a) w Ameryce Południowej b) w Ameryce Północnej c) w Europie Odpowiedzi: 1. c 2. b 3. a 4. c 5. b 6. c 7. b 8. jednego z wątków powieści - procesu o lalkę b. postawy, jaką reprezentuje Izabela Łęcka c. sklepu starego Mincla, w którym sprzedawano lalki.. Udostępnij.. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Witam ;) Mam do rozwiązania test ze znajomości Lalki, mam problem z 6 pyt, a pozostałe chciałam sprawdzić czy są dobrze ;) Byłabym wdzięczna 1) Samobójstwo na Wegrzech popełnił : Katz 2) Licytowano ją : kamienicę Łęckich 3) Przedmiotem sporu Wokulskiego z Krzeszowskim była : 4) Wolał przebywać w obserwatorium niż .Ściągnęła go ona z Paryża pisząc, że przebywać u niej będzie Izabela z jakiegoś powodu obrażona na niego.. Życzę miłego rozwiązywania..

Test z wiedzy ogólnej, który wstyd oblaćPytania dotyczące lektury "Lalka" ?

Czy wiesz, kto reprezentował mieszczan w Lalce?. Aktualna baza pytań testowych .. Lalka - testy.. ; Co kupila izabela po raz pierwszy w jego sklepie?. Lalka to powieść o .TEST Z LEKTURY: Lalka.. Czy określisz Stanisława Wokulskiego jako romantyka, czy pozytywistę?. w 1878/9 w Warszawie w 1900 w Warszawie w 1879 w Krakowie w 1878 we Lwowie.. Przyswajania wiedzy przed egzaminem państwowym na pewno lepiej zacząć przyswajać tę wiedzę dużo wcześniej.Testy do Policji.. Uczniowie rozwiązują test za pomocą urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu.Rozwiązuj quizy wiedzy, psychotesty i testy psychologiczne.. Posiadamy aktualne Testy do Policji, czyli testy wiedzy ogólnej, testy multiSelect 2 z profilem policjanta tym nowym, nie te stare ponad 560 pytań, zadania, zdjęcia, cechy policjanta, wady, zalety itd.Testy do specjalizacji psychiatrycznej - odpowiedzi poprawne Na bieżąco i sprzed kilku lat zebrane TESTY do SPECJALIZACJI PSYCHIATRYCZNEJ - odpowiedzi poprawne są podkreślone lub pogrubione czcionką o kolorze czarnym lub innym.. Gdy dotarła do Zasławka było tam już wielu gości a niedługo przybyła również Łęcka.. Nowy Test Wiedzy Ogólnej .. SPRAWDŹ!. test - Lalka ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt