Opowiadanie m. strękowskiej- zaremby wakacyjne podróże

Pobierz

Kadra; Przedmioty; Dzwonki.. Zapomnieli o porannym myciu, a nawet o przebraniu się z piżam.. Dzień dobry!. Gdyby nie mama, zapomnieliby też o śniadaniu.. Kiedy zbliżają się wakacje, wszyscy się cieszą, a najbardziej słońce.. Rodzic czyta opowiadanie, a dziecko patrzy na ilustracje w książce z obrazkami s. 84-85.. Przygotujcie też globus lub/i mapę świata, jeśli macie w domu.Książka (s. Proszę przesłać 5 zdjęć zielników (dzieci, które.Scenariusz zajęć- poniedziałek 22.. Książka dla dziecka - otwórz ją na str. 84- 85.. Słuchaj uważnie opowiadania, które przeczyta rodzic.. Zapomnieli o porannym myciu, a nawet o przebraniu się z piżam.. 2020 Blok tematyczny: Bezpieczne wakacje Temat:Wyruszamy w wakacyjną podróż - rozmowa kierowana naStrona główna » Filmy » Wakacyjne podróże - bajka do słuchania.. Propozycje zajęć:8.06-10.06.2020 grupa "Gwiazdki", temat tygodnia: WAKACYJNE PODRÓŻE Bardzo serdecznie dziękuje za wszystkie wykonane prace w ubiegłych tygodniach.. Zumba dla dzieci -Choreografia Zumba Fitness Chiki Party DJ Mam's Szkoła tańca Krok Po Kroku Natalia KrólTemat tygodniowy: Wakacyjne podróże.. Gdyby nie mama, zapomnieliby też o śniadaniu.. Ledwie wstanie, zagląda w okna i zachęca do zabawy.. Zapomnieli o porannym myciu, a nawet o przebraniu się z piżam.. Gdyby nie mama, zapomnieliby też o śniadaniu.. (środa 17.06.2020) Cele ogólne: • poznawanie miejsc letniego wypoczynku, • poznawanie sposobów spędzania czasu wolnego latem, • rozwijanie umiejętności uważnego słuchania tekstu literackiego..

Opowiadanie Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby pt. "Wakacyjne podróże" wyd.

Zapomnieli o porannym myciu, a nawet o przebraniu się z piżam.. Gdyby nie mama, zapomnieliby też o .Opowiadanie M. Strękowskiej - Zaremby "Wakacyjne podróże" Od samego rana tata, Olek i Ada planowali podróże wakacyjne.. Słuchanie opowiadania Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby Wakacyjne podróże.. Rozmowa na temat opowiadania.. Niewątpliwie z tego3.. Gdyby nie mama, zapomnieliby też o śniadaniu.. Kiedy byli już umyci, przebrani i najedzeni,2.. Gdyby nie mama, zapomnieliby też o śniadaniu.. 84-85).. Zapomnieli o porannym myciu, a nawet o przebraniu się z piżam.. Opowiadanie M. Strękowskiej- Zaremby Wakacyjne podróże bajka do posłuchania - YouTube.Opowiadanie M. Strękowskiej - Zaremby "Wakacyjne podróże" Posłuchajcie opowiadania Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby "Wakacyjne podróże".. Następnie otwórz podręcznik na stronie 84 i 85, opowiedz co/kogo widzisz na obrazku.3.Opowiadanie M. Strękowskiej- Zaremby Wakacyjne podróże Od samego rana tata, Olek i Ada planowali podróże wakacyjne.. Gdyby nie mama, zapomnieliby też o śniadaniu.. Cele: dbanie o poprawność wypowiedzi, doskonalenie umiejętności wyrażania własnej wiedzy zapoznanie z kontynentami i globusem - kulistym modelem Ziemi.Opowiadanie Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby Wakacyjne podróże Od samego rana tata, Olek i Ada planowali podróże wakacyjne..

Słuchanie opowiadania Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby Wakacyjne podróże.

Filmy « Poprzedni « powrót do listy filmów Następny » Wakacyjne podróże - bajka do słuchania.. Nasza szkoła.. Gdyby nie mama, zapomnieliby też o śniadaniu.. Od samego rana tata, Olek i Ala planowali podróże wakacyjne.. Szczęśliwie mama przypomniała im o wszystkim.. Zapamiętaj nazwy kontynentów .. Wyodrębnienie wyrazu podstawowego - hamakDzieci nabierają nosem powietrze.. "Od samego rana tata, Olek i Ada planowali podróże wakacyjne.Temat dnia: Wakacje na Wybrzeżu 1 Opowiadanie Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby "Wakacyjne podróże " Od samego rana tata, Olek i Ada planowali podróże wakacyjne.. Książka (s. 84-85) Od samego rana tata, Olek i Ada planowali podróże wakacyjne.. Zapomnieli o porannym myciu, a nawet o przebraniu się z piżam.. Szczęśliwie mama przypomniała im o wszystkim.Temat tygodnia: Wakacje na Wybrzeżu Karty pracy Nowe przygody Olka i Ady str. 60-71 Uwaga: Temat będzie realizowany przez 2 tygodnie 1.. Dziś kolejny dzień naszych zajęć związanych z wakacjami.. Zapraszam do zabawy.. "Wakacyjne podróże" - wypowiedzi dzieci na podstawie opowiadania M. Strękowskiej-Zaremby.. Karty ćwiczeń cz. 4 s. 62 - 63 10 czerwca- środa - Lato na wakacjach 1.. Oglądanie zdjęć miejsc, w których Ada i Olek byli rok temu z rodzicami na wakacjach, opowiadanie o .Opowiadanie M Strękowskiej Zaremby Wakacyjne Podróże Homeoffice Czyli Jak Jak Pracować Zdalnie Przy Dzieciach..

Rodzicu przeczytaj proszę dziecku opowiadanie M. Strękowskiej-Zaremby "Wakacyjne podróże".

Szczęśliwie mama przypomniała im o wszystkim.Temat: Wakacyjne podróże - rozmowa na podstawie opowiadania "Wakacyjne podróże" M. Strękowskiej-Zaremby.. Szczęśliwie mama przypomniała im o wszystkim.Słuchanie opowiadania Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby "Wakacyjne podróże" Książka (s. 84-85) Od samego rana tata, Olek i Ada planowali podróże wakacyjne.. Gdyby nie mama, zapomnieliby też o śniadaniu.. Kiedy byli już umyci,Temat tygodnia: WAKACJE TUŻ, TUŻ Temat dnia: Gdzie pojedziemy na wakacje?. Kiedy je wypuszczają, wypowiadają głoskę bzz lub buu.. Zapomnieli o porannym myciu, a nawet o przebraniu się z piżam.. Zapomnieli o porannym myciu, a nawet o przebraniu się z piżam.. Opowiadanie M. Strękowskiej-Zaremby - "Wakacyjne podróże": Ilustracje do opowiadania: Książka, s. 84-85.. "Wakacyjne podróże" opowiadanie M. Strękowskiej - Zaremby przeczytaj dziecku opowiadanie i zadaj mu pytania do treści.. Szczęśliwie mama przypomniała im o wszystkim.. Szczęśliwie mama przypomniała im o wszystkim.. Przedszkolaku wysłuchaj opowiadania i odpowiedz na pytania, które zada Ci rodzic.. Książka (s. 84-85) Od samego rana tata, Olek i Ada planowali podróże wakacyjne.. Zapomnieli o porannym myciu, a nawet o przebraniu się z piżam.. Opowiadanie M. Strękowskiej- Zaremby "Wakacyjne podróże" Posłuchajcie proszę opowiadania jak planowali swoją podróż wakacyjną Olek i Ada.Opowiadanie M. Strękowskiej-Zaremby Bursztynek..

Poradnik Zachowaj Spokój I Uśmiechnij Się.Opowiadanie M. Strękowskiej - Zaremby "Wakacyjne podróże".

Cel: Doskonalenie umiejętności wypowiadania się zdaniami złożonymi.. Zapomnieli o porannym myciu, a nawet o przebraniu się z piżam.. Temat trzeci: Miejsca letniego wypoczynku.. Dzieci otwierają Książkę str. 84-85, słuchają i patrzą na ilustracje.Słuchanie opowiadania Małgorzaty Strękowskiej -Zaremby Wakacyjne podróże.. Zapomnieli o porannym myciu, a nawet o przebraniu się z piżam.Poproszę teraz Rodziców, żeby przeczytali Wam opowiadanie, a Wy Zajączki słuchajcie uważnie.. Zapomnieli o porannym myciu, a nawet o przebraniu się z piżam.. Od samego rana tata, Olek i Ada planowali podróże wakacyjne.. WTOREK - Litera H (karty pracy cz. 2, str. 70 -73) Cele: - rozwijanie umiejętności dokonywania analizy i syntezy słów, - rozpoznawanie i nazywanie poznanych liter.. Zapomnieli o porannym myciu, a nawet o przebraniu się z piżam.. Gdyby nie mama, zapomnieliby też o śniadaniu.. Słuchanie opowiadania Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby Wakacyjne podróże.. Każdego ranka budzi się coraz wcześniej i świeci radośniej.. Od samego rana tata, Olek i Ada planowali podróże wakacyjne.. Szczęśliwie mama przypomniała im o wszystkim.Temat zajęcia: ,,Wakacyjne podróże" - opowiadanie M. Strękowskiej-Zaremby.. Wyszukiwarka.. Szczęśliwie mama przypomniała im o wszystkim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt