Test wiedzy pl opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

Zarejestruj się!. Dodawaj wpisy.. pytanie 1 z 10.. Lektury szkolne w wersji Harry'ego Pottera!. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Polecam tę stronkę!Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. KATEGORIE TEMATYCZNE » Strona główna » Książki i komiksy » Książki » Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa .. Chodzi do szkoły.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. Nie było tuc) królową Narnii.. Biografie (310 .. z akademii pana klek fifa test z religii lipidy test z wiedzy o społeczeń nauka online prawo test o serialu henryk sienkiewicz test z wiedzy o prlu test z klimatu polski .. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308 .» Strona główna » Język polski » Współczesność » Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa.. Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i .Witaj na stronie Quizz.pl.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Title: Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica..

Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa.

Quiz powstał na powtórzenie swojej wiedzy o tej książce.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .CzasDzieci.pl.. Zapisuj ulubione.. Pochodzi z Londynu.. Obserwuj autorów.. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. Otrzymuj osiągnięcia.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Jest najstarszy.. Lew, czarownica i stara szafa" .. #lektury #opowiesci-z-narnii .. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Sprawdź, ile pamiętasz!. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. 5.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308 .opowieści narni o czrownicy i czwórce rodzęństwa..

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. Szukaj.. Ma brata Edmunda i dwie siostry: Zuzannę i Łucję.. KATEGORIE TEMATYCZNE » Strona główna » Język polski » Współczesność » Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa.. Skomentuj.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Gdy Łucja po raz pierwszy wchodzi doi Narnii i jest goszczona przez pana Tumnusa, wydaje się jej, że spędza w tym świecie kilka godzin, a po powrocie do szafy okazuje się .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Lewis zadedykował książkę swojej córce chrzestnej, Lucy Barfield.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. Jest najmłodsza z czwórki rodzeństwa.. Czym jest Narnia?. Super film jak napisałem wcześniej jako anonim 35 obejrzałem kolejny raz i jak znam siebie zapewne jeszcze do tego filmu powrócę nie raz bo naprawdę warto Polecam każdemu i miłego oglądania każdemu wam życzę i Pozdrawiam was wszystkich Krawcu:) OdpowiedzPodstawowe informacje o bohaterze Piotr jest jednym z głównych bohaterów utworu Lew, czarownica i stara szafa C.S. Lewisa.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.» Strona główna » Język polski » Współczesność » Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa..

Lew - uosabia dobro, ale też siłę, czarownica - uosabia zło.

Pochodzi z Londynu.. Biegnie on zupełnie inaczej niż czas realny.. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. Udostępnij.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Jest to pierwsza książka z cyklu Opowieści z Narnii.. Stara szafa - to przejście do innego świata.Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Czas i miejsce akcji "Lwa, czarownicy i starej szafy", .. Z kolei czas fantastyczny towarzyszy wydarzeniom w Narnii.. Zapisuj ulubione.Opowieści z Narni.. Zapisuj ulubione.TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Znaczenie tytułu Tytuł odnosi się bezpośrednio do bohaterów utworu.. Rozwiąż test i sprawdź!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaTest z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" ..

... Test wiedzy z lektury "Quo vadis".

W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a .. w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Test znajomości "Opowieści z Narnii" C.. Czy ułożysz poprawnie imiona postaci z gier, które są trudne w pisowni?. Dodawaj wpisy.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 78% Recenzja ekranizacji powieści "Opowieści z Narni" Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.Quiz powstał na powtórzenie swojej wiedzy o tej książce.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Sprawdź się!. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Zdobywaj obserwujących.. Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. W jakim mieście mieszkały?. Zostaje wysłany razem z rodzeństwem na wieś, do domu Profesora, by tam przeczekać okres nalotów bombowych na miasto w czasie II wojny światowej.Podstawowe informacje o bohaterze Łucja jest jedną z głównych postaci powieści Lew, czarownica i stara szafa C.S. Lewisa.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) .. moda na sukces quiz test o piłce nożnej test o serialu sport inżynieria oprogramowania test z wiedzy ogólnej .. Tagi dla tego testu: humorekBaza wiedzy / Język polski / Inne.. Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara SzafaC.S.. Zostaje wysłana razem z braćmi i siostrą na wieś, do domu Profesora, by tam przeczekać okres nalotów bombowych na miasto w czasie II wojny światowej.. Quizy Opowieści z Narnii.. Rozrywka Quizy.. Twórz quizy.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt