Elementarz odkrywców klasa 2 kształcenie zintegrowane kartkówka 1

Pobierz

Wczoraj dostałam list.. prezentować • trenować • kolekcjonować Jurek (co robi?). 3 p. ma ma la tal me mat te le M,e|l,a] m]a] .Imię i nazwisko klasa Kartkówka 2 Grupa A 1.. • Pokazuje minuty i godziny na zegarze - .. Połącz je z tą sylabą.. Odszukaj obrazki z sylabą le.. Dzieci ulepiły bałwana.. Poproszę o sprawdziany nowa era do kl 1 na mojego chomika lub wiadomość prywatna, dziękuję Musisz się .. Pozdrawiam a i s o Z 2.Sprawdziany zintegrowane dla klas I-III Sprawdzian zintegrowany dla klasy I- semestr I Imię i nazwisko ucznia _____ klasa_____ 1. gama plama puma bramaPodręcznik z serii "Elementarz odkrywców" do klasy 1, część 3 NOWA EDYCJA 2020-2022 wprowadza ucznia w świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej.. Kwitną wielobarwne kwiaty.. Narysuj w ramce ilustrację pasującą do tekstu.. Koty nie ciągną sanek.. Zawiązał bałwanowi wokół szyi szalik.. Lubię suszone grzyby.. Połącz zdania za pomocą wybranego wyrazu.. Obok komputera stoi wazon.. Wykreśl zdanie, które do niej nie pasuje.. Basia i Ola dostały nowe sanki.. Lepi bałwana na podwórku.. Pomaga w tworzeniu właściwych postaw społecznych oraz systemu wartości, wspiera dziecko w radzeniu sobie z uczuciami i nazywaniem emocji.2.. (dziewczynka chłopcy) Dziewczynka lepi bałwana.. Oblicz.. Podkreśl samogłoski w wyrazie: zgadywanki 3.. Przepisz zdanie pasujące do ilustracji..

Imię i nazwisko klasa Kartkówka 1 Grupa A 1.

Uzupełnij wyrazy sylabami wybranymi z ramki.. Na biurku stoi komputer.. Wszędzie już jest wiosna.. Uzupełnij brakujące wyrazy.. Czy ktoś może mi przesłać testy/sprawdziany 2 klasy -Elementarza XXI wieku na adres .. Podpisz rysunki.. małe • wróbel • jeże • wieża • szary • wysoka Pod drzewem .Imię i nazwisko klasa Kartkówka 7 Grupa A 1.. Pod każdym zegarem zapisz odpowiednią godzinę.. Podkreśl wyraz rymujący się z pierwszym wyrazem.. Źrebaki biegają w morzu.. Przeczytaj uważnie list.. anita185 napisano 4.02.2021 08:15. zgłoś do usunięcia.. Jestem bardzo wdzięczna za nalepki, które mi przysłałaś.. Połącz wyrazy z ramki w pary.. Przeczytaj opis dębu.. Uzupełnij zdania.. Zamień zdanie, tak jak we wzorze.. Ułóż z rozsypanych sylab nazwy geograficzne i je zapisz.Imię i nazwisko klasa Kartkówka 2 Grupa A 1.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna National Geographic Learning Zaloguj się Załóż konto Przejdź do listy zasobów.. koszykówkę i biegi.Podręcznik z serii "Elementarz odkrywców" do klasy 1, część 2 NOWA EDYCJA 2020-2022 wprowadza ucznia w świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej.. Szymek ma czapkę z włóczki i rękawiczki.. Kiedy pocz je się lepiej, będzie czytać książki i układać puzzle, które dostała na sme rodziny..

Obliczenie:Imię i nazwisko klasa Sprawdzian 5 Grupa B 1.

Tomek ma nowe narty.. Czarek pokazuje zabawne sztuczki.. Podpisz lalki odpowiednimi imionami.. Pisaniezpamięci: Jest zima.. Z tego wynika konieczność przygotowania odpowiedniej, trafnej odpowiedzi edukacyjnej, uwzględniają-Sprawdziany • NOWA ERA • pliki użytkownika malgorzatka17 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Punktacja str. 2.JPG, Punktacja str. 1.JPG Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ćwiczenia z serii "Elementarz odkrywców" do klasy 2 kontynuują wprowadzanie ucznia w świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej, wspierają w doskonaleniu niezbędnych umiejętności czytania i pisania oraz stosując zasadę stopniowana trudności, przybliżają naukę o jęz.Sprawdziany matematyczne - eduwczesnoszkolna .. WróćImię i nazwisko klasa Kartkówka 4 Grupa B 1.. Wpisz brakujące liczby lub znaki <, >.. Nad nimi fruwają kolorowe motyle.Imię i nazwisko klasa Sprawdzian 2 Grupa A 1.. Uzupełnij zdania utworzonymi parami wyrazów.. Mam dużo .. Mam jeden ołówek.. Hubert odpoczywa w hamaku.. Zapisz je.. Dokończ każde zdanie wybranym wyrazem z ramki.. 4 p.Imię i nazwisko klasa Kartkówka 5 Grupa B 1. Przyjrzyj się ilustracji i przeczytaj tekst.. Przeczytaj zdania.. balkon cebula tort korale burak ramka krab portrety 3..

banany • kota 4.Imię i nazwisko klasa Sprawdzian 5, roczny Grupa A 1.

Nad biurkiem mamy okno.. Uzupełnij zdania, zmieniając formę zaznaczonego wyrazu.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki, odpowiednio zmieniając ich formę.. Ile kosztuje książka kucharska bez notesu?. Leży w łóżk i wygląda przez okno na licę.. Uzupełnij wyrazy sylabami wybranymi z ramki.. Odpowiedz na pytanie na podstawie ilustracji.. • Uzupełnij zdania właściwymi wyrazami.5.. Podkreśl w obydwu zdaniach wyrazy oznaczające czynności.. Klasa 1 Zaloguj się, by mieć dostęp Zaktualizowany: 2017-08-07Elementarz odkrywców Program nauczania dla etapu ksztaścenia Nowa Era Sp z oo 5 Podstawy naukowe Programu 2 w kontekście pracy z młodszym uczniem Czas między 3. a 10. rokiem życia dziecka cechuje ogromna dynamika i zmienność.. Otocz pętlą wyrazy dwusylabowe.. Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie.. Śledzie pływają po łące.. • Kartka pocztowa z widokiem to .. Uzupełnij list wyrazami ciebie, twój, cię, ci tak, by list był uprzejmy i poprawnie napisany.. radio gra żaba skacze kot mruczy radia żaby koty 2.. Podziel wyrazy na sylaby:Kartkówka 1 Zintegrowane, plik: kartkowka-1-zintegrowane.pdf (application/pdf) Elementarz odkrywców .. Elementarz odkrywców .. W szkolnym sklepiku można kupić różne przekąski.BYLY SOBIE ODKRYCIA (CAŁOŚĆ) .. Dopisz odpowiedni wyraz.. Odszukaj obrazki, w których nazwach słychać sylabę ma..

Zapisz utworzone zdanie.Imię i nazwisko klasa Kartkówka 4 Grupa A 1.

Zakłada mu na głowę stary kapelusz.. Uzupełnij zdanie wyrazami z ramki i ułóż dwa pytania do tego zdania.. Uzupełnij wyrazy brakującymi literami u lub ó. Marta zachorowała.. Nie lubię suszonych .. Ułóż z sylab wyrazy i napisz je.. Oblicz.. Na podstawie informacji z tekstu ułóż i napisz odpowiedź na pytanie.Imię i nazwisko klasa Kartkówka 6 Grupa A 1.. Przeczytaj tekst.. Ułóż i zapisz w kolejności alfabetycznej imiona podane w ramce.. Chochlik drukarski pomieszał wyrazy w zdaniach.. Połącz je z tą sylabą.. Józek obserwuje puchacza na drzewie.. Popatrz na przykład.. 2.Sprawdziany polonistyczne - eduwczesnoszkolna .. WróćImię i nazwisko klasa Kartkówka 3 Grupa A 1.. Zapisz poprawione zdania.. mała • jesienny obrazek Krysia maluje Kto Co robi 3.Imię i nazwisko klasa Kartkówka 6 Grupa A 1.. • Główka maku z ziarenkami to .. 4 · 9 = 7 · 8 = 64 : 8 = 32 : 4 = 8 · 6 = 9 · 7 = 54 : 9 = 49 : 7 =Imię i nazwisko klasa Kartkówka 3 Grupa B 1.. Połącz litery w wyrazy i ułóż z nich zdanie.. Ja też coś dla przygotowałam, ale to będzie niespodzianka.. Pomaga w tworzeniu właściwych postaw społecznych oraz systemu wartości, wspiera dziecko w radzeniu sobie z uczuciami i nazywaniem emocji.Imię i nazwisko klasa Sprawdzian 3 Grupa A 1.. W księgarni książka kucharska z notesem kosztuje 64 zł..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt